Close

Kontakt

Fundacja na rzecz Badań Literackich
Górna Wilda 89 lok. 5
61-561 Poznań
Polska
gmina: Poznań
powiat: Poznań
województwo: wielkopolskie

Rejestry
Krajowy Rejestr Sądowy – nr KRS: 0000235313
Główny Urząd Statystyczny – nr REGON: 140168403
Urząd Skarbowy – nr NIP: 113-25-75-471

Ludzie organizacji
Zarząd:
Paweł Cieliczko – prezes
Justyna Czechowska – wiceprezes

Struktura
Nie posiada jednostek podległych

Ekonomia społeczna
Organizacja nie prowadzi działalności gospodarczej

1 thought on “Kontakt

 1. Szanowni Państwo,

  Pozwalam sobie zwrócić się do Państwa z pytaniem, czy w tej chwili jest szansa na zatrudnienie w Fundacji Na Rzecz Badań Literackich

  Swoją działalność międzynarodową miałam szczęście rozpocząć jako uczestnik słynnego festiwalu „Wrocław Design”, a kontynuacją tego stało moję uczestnictwo w European Youth Event (EYE) 9 – 11. 05. 2014. Parlament Europejski w Strasburgu.

  http://orzelbialy.org.ua/index.php/pl/wydarzenia/180-europejskie-spotkanie-m-odzie-y

  Od tego czasu zrozumiałam swój obowiązek moralny – tworzenie wizji społeczeństwa, w którym chcemy żyć i dbać o kulturę. Ponieważ za każdym razem, gdy pomagam ludziom, czuję radość, którą przynosi możliwość służenia społeczeństwu.

  Wzmocnienie wizerunku organizacji pozarządowych stało moja aktywna działalnością w stowarzyszeniu ukrainskim Orzeł Biały (2012 – 2015) oraz w Instytucie Studiów Ukraińskich (2013 – 2015).

  Biorąc pod uwagą swoje zdobyte doświadczenie w dziedzinie edukacji międzynarodowej (od 2008 roku), dzisiaj czuję że rozwinęłam swoje umiejętności zawodowe poprzez działalność w wymienionych wyżej organizacjach, a działanie na szczeblu międzykulturowym zostało moją pasją. Dlatego w chwili obecnej jestem przekonana że mogę skutecznie proponować swoją kandydaturę do współpracy z Państwem.

  Czułabym się bardzo zaszczycona gdybym otrzymałam odpowiedź w tej sprawie, ponieważ zależe mi bardzo na kontakcie z Państwem.

  W załączniku wysyłam także moje CV oraz zaświadczenie odbycia stażu zrealizowanego w ramach programu Kurs na kulturę Narodowego Centrum Kultury Polski. Mam nadzieję, że niniejsza aplikacja demonstruje mój entuzjazm w zakresie działalności międzykulturowej. Szansę otrzymania pozytywnej odpowiedzi od Państwa odbieram jako możliwość pomocy ludziom, aby mogli cieszyć się życiem i działać na rzecz integracji kulturalnej.

  Pozostaję z wyrazami szacunku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *